| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1024x600 |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | DF1022M |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1024x600 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD/SDHC/MMC |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,AVI,MP3, MP4, MPEG, DIVX |
| USB: | Да |
| ГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202098143 |











