| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 8.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1280 x 800 |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | DF8024M |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 8.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 20.3 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1280 x 800 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD/SDHC/MMC |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,AVI,MP3, MP4, MPEG, DIVX |
| USB: | Да |
| ГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202099515 |







