| DISPLAY SIZE INCH | 10.1 " |
| Brand | TFA |
| MODEL: | 37.1000.01 |
| DISPLAY TYPE: | IPS LCD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 10.1 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 25.7 см |
| CARD READER: | SD карта до 128 GB |
| FORMAT: | JPEG,JPG,PNG,MP3,MP4,3GP,WAV |
| USB: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4009816041340 |










