| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| Марка | TFA |
| МОДЕЛ: | 37.1000.01 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS LCD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.7 см |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD карта до 128 GB |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,JPG,PNG,MP3,MP4,3GP,WAV |
| USB: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4009816041340 |










