| MEMORY | 8 GB |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DVT1170 |
| MEMORY: | 8 GB |
| PLAYABLE FORMATS: | WAV PCM |
| PORTS: | USB |
| BATTERY TYPE: | 2 X AAA |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 855971006960 |













i
"" Today
| MEMORY | 8 GB |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DVT1170 |
| MEMORY: | 8 GB |
| PLAYABLE FORMATS: | WAV PCM |
| PORTS: | USB |
| BATTERY TYPE: | 2 X AAA |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 855971006960 |