| ПАМЕТ | 8 GB |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | DVT1170 |
| ПАМЕТ: | 8 GB |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | WAV PCM |
| ПОРТОВЕ: | USB |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 2 X AAA |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 855971006960 |













i
"" Днес
| ПАМЕТ | 8 GB |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | DVT1170 |
| ПАМЕТ: | 8 GB |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | WAV PCM |
| ПОРТОВЕ: | USB |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 2 X AAA |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 855971006960 |