| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 110.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 55.00 мм |
| Brand | ZAI |
| MODEL: | 110х55х22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 110.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 55.00 мм |
| EAN | 3800219760811 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 110.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 55.00 мм |
| Brand | ZAI |
| MODEL: | 110х55х22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 110.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 55.00 мм |
| EAN | 3800219760811 |