| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.20 мм |
| THICKNESS | 1.20 мм |
| Brand | RAIDER |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.20 мм |
| THICKNESS: | 1.20 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.130 kg |
| EAN | 3800972016422 |




