| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.40 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 125Х1.4x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФАЯНС, ГРАНИТ, МРАМОР, ТВЪРДА |
| EAN | 4059952539904 |


