| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 2.40 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 230x2.4x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 2.40 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА РЯЗАНЕ НА ТУХЛА/БЕТОН |
| EAN | 3165140415958 |


