| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | STANDARD 125x2x22.23 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 2.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕТОН, ТУХЛА |
| EAN | 3165140869690 |


