| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 2.30 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| MODEL: | 230x2.3x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 2.30 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218349 |




