| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.20 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-DD05 115x2x22.2 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.20 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕТОН, ТУХЛА, ФАЯНС |
| EAN | 3800123126444 |


