| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.20 мм |
| Brand | DEWALT |
| MODEL: | DT43903-QZ 115x1.2x22.23 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.20 мм |
| EAN | 5035048545423 |


