| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.60 мм |
| Brand | ZAI |
| MODEL: | 115x1.6x22.23 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.60 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МЕТАЛ, ИНОКС |
| EAN | 3800219761443 |




