| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| MODEL: | 125x2.5x22.23 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 2.50 мм |
| EAN | 4014855069835 |




