| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| MODEL: | 230x2x22.23 |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 230.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 2.00 мм |
| EAN | 4014855112517 |




