| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| Brand | MTX |
| MODEL: | 115x22.23 |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА БЕТОН |
| OUTER DIAMETER: | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МРАМОР, ГРАНИТ, БЕТОН, КАМЪК |
| EAN | 4044996149035 |


