| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 6.00 мм |
| Brand | ZAI |
| MODEL: | 125х6х22.23 |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 6.00 мм |
| EAN | 3800219760149 |




