| DISC FOR | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 10 БРОЯ |
| EAN | 3165140668873 |


