| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.20 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 125x1.2x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.20 мм |
| EAN | 4009317895404 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.20 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 125x1.2x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.20 мм |
| EAN | 4009317895404 |