| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| Brand | WURTH |
| MODEL: | 125x22.23 |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| EAN | 8605021356253 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| Brand | WURTH |
| MODEL: | 125x22.23 |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| EAN | 8605021356253 |