| DISC FOR | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| THICKNESS | 12.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | 115 мм |
| DISC FOR: | ШЛАЙФАНЕ НА МЕТАЛ |
| OUTER DIAMETER: | 115.00 мм |
| THICKNESS: | 12.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-12 250/МИН. |
| EAN | 3165140389310 |


