| OUTER DIAMETER | 254.00 мм |
| INNER DIAMETER | 30.00 мм |
| NO. OF TEETH | 96 |
| Brand | BOSCH |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА АЛУМИНИЙ |
| OUTER DIAMETER: | 254.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 30.00 мм |
| NO. OF TEETH: | 96 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-6 000/МИН. |
| EAN | 3165140891165 |


