| OUTER DIAMETER | 130.00 мм |
| INNER DIAMETER | 20.00 мм |
| NO. OF TEETH | 36 |
| Brand | BOSCH |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| OUTER DIAMETER: | 130.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 20.00 мм |
| NO. OF TEETH: | 36 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-11 500/МИН. |
| EAN | 3165140890922 |


