| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 130.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 20.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 36 |
| Марка | BOSCH |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 130.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 20.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 36 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-11 500/МИН. |
| EAN | 3165140890922 |


