| OUTER DIAMETER | 160.00 мм |
| INNER DIAMETER | 20.00 мм |
| NO. OF TEETH | 24 |
| Brand | BOSCH |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| OUTER DIAMETER: | 160.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 20.00 мм |
| NO. OF TEETH: | 24 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-9 500/МИН. |
| EAN | 3165140890953 |


