| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 160.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 20.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 24 |
| Марка | BOSCH |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 160.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 20.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 24 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНИ ОБОРОТИ-9 500/МИН. |
| EAN | 3165140890953 |


