| OUTER DIAMETER | 185.00 мм |
| INNER DIAMETER | 30.00 мм |
| NO. OF TEETH | 60 |
| Brand | PREMIUM |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| OUTER DIAMETER: | 185.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 30.00 мм |
| NO. OF TEETH: | 60 |
| EAN | 3800161509445 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| OUTER DIAMETER | 185.00 мм |
| INNER DIAMETER | 30.00 мм |
| NO. OF TEETH | 60 |
| Brand | PREMIUM |
| DISC FOR: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| OUTER DIAMETER: | 185.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 30.00 мм |
| NO. OF TEETH: | 60 |
| EAN | 3800161509445 |