| POWER | 580 W |
| COLD WATER DEBIT | 0.80 L/hr |
| HOT WATER DEBIT | 5.00 L/hr |
| Brand | SANG |
| MODEL: | FSC-23W WHITE |
| TYPE: | WITH COMPRESSOR |
| POWER: | 580 W |
| COLD WATER DEBIT: | 0.80 L/hr |
| HOT WATER DEBIT: | 5.00 L/hr |
| CUPBOARD: | No |
| DISPLAY: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8034878 |




