| POWER | 520 W |
| COLD WATER DEBIT | 5.00 L/hr |
| HOT WATER DEBIT | 4.00 L/hr |
| Brand | TCL |
| MODEL: | TY-LWYR108 |
| TYPE: | WITH COMPRESSOR |
| POWER: | 520 W |
| COLD WATER DEBIT: | 5.00 L/hr |
| HOT WATER DEBIT: | 4.00 L/hr |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.600 kg |
| EAN | 8035820 |





