| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | MAVIC 4 PRO FMC (DJI RC 2) |
| DRONE TYPE: | DRONE WITH CAMERA |
| CAMCORDER: | 100 MP |
| WI-FI: | Yes |
| CONTROLLER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 6654 mAh Li-ion 4S |
| FLIGHT ENDURANCE: | ДО 51 МИНУТИ |
| INTERNAL MEMORY: | 42 GB |
| MEMORY CARD TYPE: | microSD ДО 512 GB |
| DIMENSION: | 329 X 391 X 135 MM |
| MAX FLIGHT DISTANCE: | ДО 30 КМ |
| GPS: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 2.4 - 5.8 GHz |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6937224109940 |












