| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | MAVIC 4 PRO FMC (DJI RC 2) |
| ТИП ДРОН: | ДРОН С КАМЕРА |
| КАМЕРА: | 100 MP |
| WI-FI: | Да |
| КОНТРОЛЕР: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 6654 mAh Li-ion 4S |
| ВРЕМЕ НА ПОЛЕТ: | ДО 51 МИНУТИ |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 42 GB |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | microSD ДО 512 GB |
| РАЗМЕР: | 329 X 391 X 135 MM |
| ОТДАЛЕЧАВАНЕ: | ДО 30 КМ |
| GPS: | Да |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 2.4 - 5.8 GHz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6937224109940 |












