| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | MINI 5 PRO |
| DRONE TYPE: | DRONE WITH CAMERA |
| CAMCORDER: | 50MP |
| WI-FI: | Yes |
| CONTROLLER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 2788 mAh |
| FLIGHT ENDURANCE: | ДО 36 МИНУТИ |
| COMPATIBILITY: | ANDROID / iOS |
| INTERNAL MEMORY: | 42 GB |
| WEIGHT: | 249 ГР. |
| DIMENSION: | 157 X 95 X 68 ММ |
| MAX FLIGHT DISTANCE: | ДО 10 000 МЕТРA |
| GPS: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 2.4 / 5.8 GHz |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565996091 |















