| TOTAL LENGTH | 1640.00 мм |
| WORKING WIDTH | 410 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | FS 135541 |
| TYPE: | ЧЕТКА |
| TOTAL LENGTH: | 1640.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 410 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МЕКИ И ТВЪРДИ ВЛАКНА |
| EAN | 6411501310378 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 1640.00 мм |
| WORKING WIDTH | 410 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | FS 135541 |
| TYPE: | ЧЕТКА |
| TOTAL LENGTH: | 1640.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 410 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МЕКИ И ТВЪРДИ ВЛАКНА |
| EAN | 6411501310378 |