| WORKING WIDTH | 320 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3395 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| WORKING WIDTH: | 320 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.200 kg |
| EAN | 4078500339506 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| WORKING WIDTH | 320 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3395 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| WORKING WIDTH: | 320 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.200 kg |
| EAN | 4078500339506 |