| TOTAL LENGTH | 1170.00 мм |
| WORKING WIDTH | 320 мм |
| Brand | HD |
| MODEL: | HYG-026 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH: | 1170.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 320 мм |
| HANDLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНА И ПЛАСТМАСА |
| EAN | 8939971844158 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 1170.00 мм |
| WORKING WIDTH | 320 мм |
| Brand | HD |
| MODEL: | HYG-026 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH: | 1170.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 320 мм |
| HANDLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СТОМАНА И ПЛАСТМАСА |
| EAN | 8939971844158 |