| POWER | 200 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | IG803AE0 |
| TYPE: | УРЕД ЗА СЛАДОЛЕД |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 200 W |
| COOKING TIME: | 20 мин |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 12.400 kg |
| EAN | 3016661183249 |







i
"" Today
| POWER | 200 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | IG803AE0 |
| TYPE: | УРЕД ЗА СЛАДОЛЕД |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 200 W |
| COOKING TIME: | 20 мин |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 12.400 kg |
| EAN | 3016661183249 |