| POWER | 12 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | TASTY N'CREAM |
| POWER: | 12 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.960 kg |
| EAN | 8414234690005 |







i
"" Today


| POWER | 12 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | TASTY N'CREAM |
| POWER: | 12 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.960 kg |
| EAN | 8414234690005 |