| COLOUR OF SURFACE | СРЕБРИСТ |
| TAP | Yes |
| FIX SHOWER | Yes |
| HAND SHOWER | Yes |
| SHOWER STAND | Yes |
| HOSE | Yes |
| WIDTH | 220.00 мм |
| HEIGHT | 1500.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ДЖЕНИ |
| COLOUR OF SURFACE: | СРЕБРИСТ |
| TAP: | Yes |
| FIX SHOWER: | Yes |
| HAND SHOWER: | Yes |
| SHOWER STAND: | Yes |
| NOZZLE NUMBER: | 2 |
| HOSE: | Yes |
| WIDTH: | 220.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДИСПЛЕЙ ЗА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| EAN | 6928354263411 |


