| COLOUR OF SURFACE | ЧЕРЕН |
| TAP | Yes |
| FIX SHOWER | Yes |
| HAND SHOWER | Yes |
| SHOWER STAND | Yes |
| HOSE | Yes |
| CONTROL PANEL | No |
| WIDTH | 220.00 мм |
| HEIGHT | 1550.00 мм |
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL: | KTL 871201 |
| COLOUR OF SURFACE: | ЧЕРЕН |
| TAP: | Yes |
| FIX SHOWER: | Yes |
| HAND SHOWER: | Yes |
| SHOWER STAND: | Yes |
| NOZZLE NUMBER: | 2 |
| HOSE: | Yes |
| CONTROL PANEL: | No |
| HEIGHT: | 1550.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЧУЧУР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132514881 |


