| TAP INCLUDED | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 200 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVA L |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 200 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | 116 СМ |
| WARRANTY MIXER TAP: | 60 МЕСЕЦА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800861052104 |









