| TAP INCLUDED | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 220 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 4-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | ZAHIR |
| MODEL: | RIVIERA |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER AND BATH TUBE |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 220 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 4-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | РЕГУЛИРУЕМА 96-117 СМ |
| WARRANTY MIXER TAP: | 60 МЕСЕЦА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800233601039 |




