| NUMBER OF FUNCTION | 1 |
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| DIAMETRE | 80 мм |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | IDEALRAIN B9400AA |
| NUMBER OF FUNCTION: | 1 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| DIAMETRE: | 80 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800861023111 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| NUMBER OF FUNCTION | 1 |
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| DIAMETRE | 80 мм |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | IDEALRAIN B9400AA |
| NUMBER OF FUNCTION: | 1 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| DIAMETRE: | 80 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800861023111 |