| NUMBER OF FUNCTION | 1 |
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| DIAMETRE | 70 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVA JET S1 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 1 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| DIAMETRE: | 70 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800861021940 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| NUMBER OF FUNCTION | 1 |
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| DIAMETRE | 70 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVA JET S1 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 1 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| DIAMETRE: | 70 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800861021940 |