| DIMENSION | 82.5" |
| ASPECT RATIO | 16:10 |
| HANG-UP WAY | STAND |
| Brand | ACER |
| MODEL: | T82-W01MW |
| DIMENSION: | 82.5" |
| ASPECT RATIO: | 16:10 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| HANG-UP WAY: | STAND |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713147892891 |






i
"" Today
| DIMENSION | 82.5" |
| ASPECT RATIO | 16:10 |
| HANG-UP WAY | STAND |
| Brand | ACER |
| MODEL: | T82-W01MW |
| DIMENSION: | 82.5" |
| ASPECT RATIO: | 16:10 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| HANG-UP WAY: | STAND |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713147892891 |