| РАЗМЕР | 82.5" |
| ФОРМАТ | 16:10 |
| НАЧИН НА ОКАЧВАНЕ | СТОЙКА |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | T82-W01MW |
| РАЗМЕР: | 82.5" |
| ФОРМАТ: | 16:10 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| НАЧИН НА ОКАЧВАНЕ: | СТОЙКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713147892891 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР | 82.5" |
| ФОРМАТ | 16:10 |
| НАЧИН НА ОКАЧВАНЕ | СТОЙКА |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | T82-W01MW |
| РАЗМЕР: | 82.5" |
| ФОРМАТ: | 16:10 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| НАЧИН НА ОКАЧВАНЕ: | СТОЙКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713147892891 |