| GRINDING DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| IDLE SPEED 1/min | 10000 |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DALOS18-1 |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| GRINDING DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 10000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.200 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 7799034025112 |










