| POWER CONSUMPTION | 480 W |
| GRINDING DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| IDLE SPEED 1/min | 4000-14000 |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DAOS 480 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 480 W |
| GRINDING DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 4000-14000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034001369 |










