| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 480 W |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 4000-14000 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DAOS 480 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 480 W |
| ДИАМЕТЪР НА ШКУРКАТА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 4000-14000 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034001369 |










